21

Sleva

-50%

Poslední šance

Poslední den, kdy můžete využít této BÁJEČNÉ slevy

Získejte slevu -50 %

- Pouze $17.95 oproti $35.90 (maloobchodní prodej)
- K dispozici pouze online
- Nabídka platí do vyprodání zásob

Těšte se z lepšího dýchání s Hiloi

Pokud trpíte příznaky způsobenými:

Alergie

Chrápání

Nachlazení

Ucpaný nos

Alergie

Pokud trpíte sezónními alergiemi nebo jste alergičtí na domácí zvířata, může vám Hiloi pomoci s dýcháním. Otevírá nosní díky, čímž zvyšuje objem vzduchu proudicího do plic a snižuje pocit ucpaného nosu.

Chrápání

Proužky Hiloi zlepšují proudění vzduchu a minimalizují potřebu dýchat ústy. To zabráňuje chrápání a zajišťuje vám i vašemu partnerovi lepší spánek.

Běžná nachlazení

Jedním z nejčastějších příznaků nachlazení je ucpaný nos. Používáním proužku Hiloi můžete účinně otevřít nosní cesty, což zlepší vaše dýchání a pomůže s ucpaným nosem.

Vyšší sportovní výkon

Pokud jde o vysoký sportovní výkon, je jedním z nejdůležitějších faktorů okysličení těla. Čím více kyslíku vaše tělo přijímá, tím lepší je vaše vytrvalost. Nošení nosního pásku Hiloi při tréninku může výrazně zlepšit váš sportovní výkon, protože zvyšuje příjem kyslíku roztahnutím nosních dírek.

Snížení stresu

Bylo prokázáno, že uvědomování si toho, jak dýcháme dokáže zklidnit srdeční tep, snížit krevní tlak a minimalizovat úzkosti. Používáním nosních proužků Hiloi maximalizujete proudění vzduchu do svého těla a docílíte dokonalé relaxace.

Dýchejte lépe s nosními proužky Hiloi

Nosní proužky Hiloi jsou pružné. Fungují na principu pružiny.

Super přilnavá křidélka na každé straně pásku jemně přilnou ke stranám vašeho nosu.

Pružinový účinek těchto pásků funguje tak, že jemně otevírají nosní dírky a zlepšují tak vaše dýchání.

Díky pohodlnému a zároveň pevnému uchycení mají tyto pásky dlouhou životnost. Můžete je nosit celý den, v noci nebo při cvičení a nikdy se nemusíte bát, že ztratí svou přilnavost.

NOVINKA
Vylepšený design

  • Super přilnavá křidélka na každé straně pásku jemně přilnou ke stranám vašeho nosu.

  • Pružinový účinek těchto pásků funguje tak, že jemně otevírají nosní dírky a zlepšují tak vaše dýchání.

  • Díky pohodlnému a zároveň pevnému uchycení mají tyto pásky dlouhou životnost. Můžete je nosit celý den, v noci nebo při cvičení a nikdy se nemusíte bát, že ztratí svou přilnavost.

Zažiijte sílu dechu se značkou Hiloi

Pro lepší dýchání

Nosní proužky Hiloi využívají jemný pružinovou funkci k otevření nosních cest dýchacích. Díky tomu se do vašeho těla dostane více kyslíku a budete mít méně ucpaný nos.

Pečujte o sebe

Je na čase o sebe pečovat! Používání nosních proužků Hiloi vám pomůže lépe dýchat, a proto se budete také lépe cítit!

Mějte více energie

Nosní proužky Hiloi vám zaručí více energie a posílení vitality. Minimalizováním chrápání se budete probouzet svěží a plní energie. S našimi proužky, které vám zajistí velký přístup kyslíku, budete mít dost energie na celý den.

Výhod nosních proužků Hiloi je neuvěřitelně mnoho

Ucpaný nos

Ucpaný nos vzniká, když jsou tkáně a cévy v nose podrážděné a oteklé. Ucpaný nos pak ztěžuje dýchání.

Nosní proužky Hiloi svým pružinovým účinkem jemně roztahují nosní dírky a zvyšují průtok vzduchu nosem do plic. Nosní proužky Hiloi se snadno používají a představují pohodlný způsob, jak lépe dýchat.

Alergie

Každý den jsme vystavováni alergenům. Pyl, nečistota a zvířecí srst jsou jen některými ze spouštěčů alergií.

Kýchání a ucpaný nos jsou jen některými z nepříjemných příznaků alergií a které činí dýchání nepříjemným a obtížným.

Hiloi jednoduchá technika bez léků, která vám rozšíří nosní dírky a usnadní dýchání. Navíc s lepidlem vhodným i pro alergiky!

Chrápání

Chrápání může vést ke zhoršené kvalitě spánku vás i vašeho partnera. Způsobuje, že se ráno cítíte vyčerpaní a chybí vám energie potřebná ke zvládnutí náročného dne.

Přilnavá křidélka Hiloi jemně otevírají nosní dírky a zajišťují plynulý a stálý přísun kyslíku během spánku. To minimalizuje chrápání a zajišťuje probouzení se do nového dne se spoustou energie.

Nachlazení

Není nic nepříjemnějšího než smrkání a dráždivé kýchání při nachlazení. Když jste nemocní, může se vám špatně dýchat. Dokonce tak, že to vede k vyčerpanosti.

Nosní pásek Hiloi pomůže otevřít nosní dírky, rozšíří nosní kanálky a dýchání se tak stane mnohem jednodušší. Díky tomu se budete rychleji cítit lépe a v rekordně krátkém čase se zotavíte z nachlazení.

Problémy s dýcháním

Naše tělo funguje tak, že přirozeně dýcháme nosem. Nosní dírky filtrují a čistí vzduch, který vzdechujeme. Tím nám poskytují kyslík nejvyšší možné kvality.

Bohužel se mnoho lidí přistihne, že dýchají ústy, aniž by si to uvědomovali a neumějí správně dýchat nosem. Příčin tohoto může být mnoho.

Díky otevření nosních dírek zlepšují přilnavá křidélka proužků Hiloi proudění vzduchu nosem do plic. To může eliminovat dýchání ústy a zlepšit správné, hluboké, dýchání nosem.

Nové a vylepšené hypoalergenní lepidlo pro citlivou pokožku.

Lepidlo vhodné pro alergiky

Používání nosních proužků Hiloi je jednoduché!

KROK 1:

Dbejte na to, aby vaše pokožka byla čistá od všech kosmetických přípravků, olejů a nečistot. Jemně otřete a osušte povrch nosu.

KROK 2:

První si přiměřte, kam nosní pásek umístíte. Poté odstraňte folii z pásku Hiloi a nalepte ji na hřbet nosu. Každé křídlo by mělo přilnout ke stranám vašich nosních dírek.

KROK 3:

Pružná křidélka Hiloi jemně roztáhnou nosní cesty a budete díky nim dýchat volněji.

KROK 4:

Pásek odstraňte po maximálně 12 hodinách. Až budete připraveni pásek Hiloi odlepit, omyjte jej teplou vodou, uvolněte každý konec a jemně stáhněte. Omyjte všechny zbytky lepidla, které vám na nose zůstaly.

Pro všechny včetně sportovců

Význam kyslíku

Ať už jste profesionální sportovec, nebo jste fitness nadšenec, jedno je jisté - čím více kyslíku vaše tělo přijme, tím lepší bude váš sportovní výkon.

Kyslík je pro vaše tělo palivem. Vdechujeme ho do plic, odkud se přenáší do krevního oběhu a proudí celým tělem ke všem svalům a orgánům.

Ucpaný nos nás zpomaluje

Při ucpání nosu se snižuje množství kyslíku, které naše tělo přijímá. Máme tedy méně kyslíku v krvi a naše sportovní schopnosti a výkon je horší.

Když přijímáme do těla více kyslíku, budeme rychlejší, vytrvalejší a silnější!

Co je to optimální dýchání?

Věděli jste, že bychom se měli každou minutu zhluboka nadechnout 10-16x nosem?

To umožní našemu tělu získat kyslík, který potřebuje, zejména při namáhavé fyzické aktivitě.

Při optimálním dýchání zažijeme:

  • Více energie

  • Větší vytrvalost

  • Lepší výkon

  • Snížení únavy

  • Zlepšení kardiovaskulární činnosti

Vyzkoušejte, jaké to je lépe dýchat s Hiloi

21

OMEZTE DÝCHÁNÍ ÚSTY:

Nosní proužky Hiloi vás přestanou nutit dýchat ústy. To je důležité, pokud jste nachlazení nebo žijete v prostředí plném alergenů. Člověk je staven k tomu, abych dýchal nosem - tak je odfiltrováváno mnoho alergenů a škodlivých prvků z prostředí!

LEPŠÍ SPÁNEK:

Hiloi zlepšuje proudění vzduchu do plic během spánku, což může výrazně zlepšit celkovou kvalitu vašeho spánku. Lepší spánek = větší odpočinek = více energie do dalšího dne!

OKAMŽITÁ ÚLEVA:

Nosní proužky fungují okamžitě - to znamená, že okamžitě zvýšují průtok vzduchu kdykoliv to potřebujete. Hiloi jsou malé a snadno se používají; vejdou se vám do kapsy i peněženky.

KOMFORTNÍ:

Když si nasadíte nosní proužek, ani neucítíte, že tam je. Nalepte si jej ještě dnes a užívejte si výrazně lepšího dýchání nosem!

Často kladené otázky

Otázka: Jak dlouho trvá, než proužky Hiloi začnou působit?

Odpověď: Nosní proužky Hiloi fungují okamžitě. Křídla na obou koncích pásku Hiloy zvednou nosní dírky, jakmile si pásek přiložíte k nosu, a pomohou vám volně dýchat.

Otázka: Kdy mám nosní proužky Hiloi používat?

Odpověď: Tyto nosní pásky můžete používat v noci, abyste snížili chrápání a zlepšili dýchání během spánku. Nebo je můžete používat během dne ke snížení ucpání nosu a omezení dýchání ústy.

Otázka: Jak dlouho mohu nosit proužky Hiloi?

Odpověď: Nosní proužek Hiloi by měl být odstraněn po maximálně 12 hodinách od nalepení.

Otázka: Je používání proužků Hiloi bezpečné?

Odpověď: Nosní proužky Hiloi mají hypoalergenní lepidlo. Jedná se o řešení potíží se špatným dýcháním nebo chrápáním bez léků. Hiloi proužky jsou snadné k používání a dobře se nosí.

Zřeknutí se odpovědnosti: Produkty Hiloi nejsou určeny k diagnóze, léčbě nebo prevenci konkrétního onemocnění. Jedná se spíše o doplněk k léčbě vedené lékaři. Více informací...