21

הנחה

- % 50

הזדמנות אחרונה

היום האחרון לנצל את המבצע הענק הזה

קבלו 50% הנחה

- רק 64.00 ₪ במיקום :old price (קמעונאי) - זמין אונליין בלבד - עד גמר המלאי

התכוננו לנשום טוב יותר עם Hiloi

אם אתם סובלים מכל סימפטום הנגרם בעקבות:

אלרגיות

נחירות

צינון רגיל

גודש באף

אלרגיות

אם אתם סובלים מאלרגיות עונתיות, או כל אלרגיה לבעל חיים, Hiloi יכול לסייע לכם על-ידי פתיחה עדינה של מעברי האף. זה מגביר את זרימת האויר ומפחית תחושות של גודש ואף סתום.

נחירות

מדבקות האף Hiloi עובדות לשיפור זרימת האויר ולהקטנה של הצורך בנשימה מהאף. זה יכול לסייע במניעת נחירות, ולהעניק גם לכם וגם לבן/בת זוגכם שנת לילה טובה יותר.

צינון רגיל

אחד מהסימפטומים הנפוצים ביותר של צינון הוא אף סתום. שימוש במדבקת Hiloi יכול לפתוח את מעברי האף שלכם בצורה אפקטיבית, לשפר את הנשימה ולהפחית את תחושת הגודש.

ביצועים אתלטיים משופרים

כשזה נוגע לביצועים אתלטיים מתקדמים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא החמצון. ככל שגופכם מקבל יותר חמצן כך הסיבולת שלכם תהיה טובה יותר. שימוש במדבקות אף Hiloi בזמן פעילות גופנית יכולה לשפר את התוצאות האתלטיות שלכם, כמו גם את הנשימה עם נחיריים פתוחים.

הפחתת לחץ

הוכח שחיבור לנשימה שלנו יכול לייצב ולהרגיע את הדופק, להפחית לחץ דם ולהפחית את רמת החרדה. על-ידי שימוש במדבקות האף Hiloi תוכלו למקסם את זרימת האויר לגופכם ולחוות את הרגיעה האולטימטיבית.

תנשמו טוב יותר עם מדבקות האף של Hiloi

מדבקות האף Hiloi עשויות מחומר גמיש, דמוי קפיץ

כנפיים בעלות אחיזה מצוינת בכל צד של הרצועה נדבקות בעדינות לכל צד של האף.

פעולה דמוית קפיץ של רצועות אלה עובדת על מנת לפתוח את מעברי האף, ומשפרת את היכולת שלכם לנשום.

עם התאמה נוחה וצמודה, רצועות אלה מעוצבות לעמידות ארוכת טווח. הניחו אותן במהלך כל היום, בלילה ובזמן שאתם מתאמנים, ללא דאגה שיאבדו את יכולת ההיצמדות.

חדש
עיצוב משופר

  • כנפיים בעלות אחיזה מצוינת בכל צד של הרצועה נדבקות בעדינות לכל צד של האף.

  • פעולה דמוית קפיץ של רצועות אלה עובדת על מנת לפתוח את מעברי האף, ומשפרת את היכולת שלכם לנשום.

  • עם התאמה נוחה וצמודה, רצועות אלה מעוצבות לעמידות ארוכת טווח. הניחו אותן במהלך כל היום, בלילה ובזמן שאתם מתאמנים, ללא דאגה שיאבדו את יכולת ההיצמדות.

הגבירו את כוח הנשימה שלכם עם Hiloi

תנשמו טוב יותר

מדבקות האף Hiloi משתמשות בפעולת קפיץ עדינה על מנת לפתוח את מעברי האף שלכם. זה מאפשר ליותר חמצן לזרום אל תוך גופכם ולהפחית תחושות של גודש באף.

טיפול עצמי בתרגול פשוט

הגיע הזמן לטפל בעצמכם! שימוש במדבקות Hiloi יסייע לכם לנשום טוב יותר ואף יסייע לכם להרגיש טוב יותר!

תחוו יותר אנרגיה

מדבקות האף Hiloi יכולות לסייע בהגברת רמות האנרגיה והחיוניות שלכם. כאשר תפחיתו את הנחירות, תתעוררו בתחושה של חיוניות מוגברת ורעננות. גם הגוף שלכם יוכל לספוג יותר חמצן, ולהעניק לכם כוח לאורך היום.

היתרונות של מדבקות האף Hiloi הם אינסופיים

גודש באף

הצטברות של גודש נגרמת כאשר הרקמות וכלי הדם שבאף נהיים מגורים ונפוחים. זה גורם לחסימה באף, כמו גם לתחושה גדושה ומקשה על הנשימה.

מדבקות האף Hiloi משתמשות בעדינות בפעולה דמוית הקפיץ שלהן כדי להרחיב את מעברי האף ולהגביר את מעבר האוויר. מדבקות האף Hiloi קלות לשימוש והן דרך נוחה לנשימה טובה יותר.

אלרגיות

בכל יום אנחנו מופצצים באלרגנים. אבקה, זיהום אוויר ופרווה של בעלי חיים הם רק חלק מהדברים שיכולים לגרום לגופינו לחוות את הסימפטומים המציקים של אלרגיות.

התעטשות וגודש באף הם רק חלק מהאפקטים המטרידים שאלרגיות יכולות לגרום, כולן גורמות לנשימה להפוך למשימה לא נוחה וקשה.

Hiloi משתמשת בטכניקה פשוטה ונטולת תרופות כדי להרחיב את הנחיריים שלכם ולאפשר לכם נשימה קלה יותר. היא גם משתמשת בדבק אנטי-אלרגני להדבקה.

נחירות

נחירה מובילה לאיכות ירודה בשינה, גם עבורכם וגם עבור הפרטנר שלכם. זה יכול להשאיר אתכם בתחושה של תשישות בבוקר ולגרום לחוסר במספיק אנרגיה כדי להעביר את יומכם העמוס.

כנפי Hiloi פותחות בעדינות את האף שלכם ומספקות מעבר חלק ויציב של חמצן בזמן השינה. זה עשוי להפחית נחירות ולשמור עליכם רעננים ועירניים עם בוא הבוקר.

צינון רגיל

אין דבר פחות נוח מלסבול ממשיכות אף והתעטשות בזמן צינון. כאשר אתם חולים, נשימה יכולה להיות קשה, ולהותיר אתכם אפילו יותר מותשים.

מדבקות האף Hiloi יסייעו לכם לפתוח את הנחיריים, ירחיבו את מעבר האף ויהפכו את הנשימה למשימה קלה יותר. זה יסייע לכם להרגיש טוב יותר, מהר יותר ויזרז את החלמתכם מסימפטומי הצינון במהירות הבזק.

בעיות נשימה

גופינו מייעד אותנו לנשום באופן ספציפי דרך האף. הנחיריים שלנו מצויידים בפונקציה מיוחדת אשר מפלטרת ומנקה את האויר שאנו נושמים. הדבר מספק לנו את איכות החמצן האפשרית הגבוהה ביותר.

לרוע המזל, אנשים רבים מוצאים את עצמם נושמים באופן לא רצוני דרך הפה ומתקשים לנשום בצורה ראויה דרך אפם. זה יכול להגרם בעקבות בעיות גודש או מגוון סיבות אחרות.

על-ידי פתיחת הנחיריים, הכנפיים הנצמדות של Hiloi מגבירות את זרימת האויר דרך האף ולתוך הריאות. זה עשוי לצמצם את הנשימה דרך הפה ולשפר את הנשימה העמוקה והנכונה דרך האף.

דבק אנטי-אלרגני חדש ומשופר המיועד לעור רגיש

דבק אנטי-אלרגני

השימוש במדבקות האף Hiloi פשוט!

שלב 1:

וודאו שהעור שלכם נקי מכל מוצר קוסמטי, שמן טבעי ולכלוך. נגבו בעדינות וייבשו את פני השטח של האף.

שלב 2:

הסירו את החלק האחורי ממדבקת ה- Hiloi שלכם והניחו אותה במרכזו של גשר האף. כל כנף צריכה להדבק לצד אחד של כל נחיר.

שלב 3:

הפעולה דמוית הקפיץ של כנפי הHiloi תפתח בעדינות את מעבר האוויר בנחיר ותשפר את היכולת שלכם לנשום בחופשיות.

שלב 4:

לאחר 12 שעות מקסימום, כאשר תהיו מוכנים להסיר את מדבקת האף Hiloi, שטפו אותה עם מים חמים, שחררו כל קצה ומשכו אותו בעדינות החוצה. שטפו את כל שאריות הדבק שנשאר.

עבור אתלטים ואנשים רגילים

חשיבות החמצן

בין אם אתם אתלטים מקצועיים או נהנים מפעילות גופנית כתחביב, דבר אחד בטוח - ככל שיותר חמצן ייכנס לגופכם, כך הביצועים האתלטיים שלכם יהיו טובים יותר.

חמצן הוא דלק הכרחי עבור הגוף שלכם. הוא נכנס לתוך הריאות, משם הוא מועבר לתוך זרם הדם ומוזרם אל כל השרירים והאיברים בגוף.

גודש באף מעכב אותנו

כאשר אנו חווים גודש באף, כמות החמצן שהגוף שלנו מקבל פוחתת. כלומר, יהיה לנו פחות חמצן בדם ויכולותינו האתלטיות ירדו.

כאשר אנו מקבלים יותר חמצן, אנו יכולים להיות מהירים יותר, להגיע רחוק יותר וחזק יותר.

מה היא נשימה אופטימלית?

האם ידעתם שאנחנו צריכים לנשום 10 עד 16 נשימות עמוקות דרך האף בכל דקה?

כך נאפשר לגופנו לקבל את כל החמצן שהוא זקוק לו, במיוחד כאשר אנו עסוקים בפעילות גופנית מאומצת.

כאשר אנו משיגים נשימה אופטימלית אנו חווים:

  • עלייה ברמת האנרגיה

  • סיבולת מוגברת

  • ביצועים משופרים

  • עייפות מופחתת

  • שיפור פעילות הלב וכלי הדם

חוו את היתרונות של נשימה טובה יותר עם Hiloi

21

הפחתת נשימה דרך האף:

מדבקות האף Hiloi עשויות להפחית את הנשימה דרך הפה אשר מתרחשת כאשר הצטננתם, או כאשר אתם חיים בסביבה מלאת אלרגניים. באמצעות נשימה דרך האף, אלמנטים סביבתיים מזיקים רבים מסוננים החוצה.

שינה טובה יותר בלילה:

Hiloi עשוי להגביר את זרימת האויר במהלך השינה, מה שיכול לשפר משמעותית את איכות השינה הכללית שלכם. שינה טובה יותר = מנוחה טובה יותר = יותר אנרגיה בבוקר!

:הקלה מיידית

מדבקות האף פועלות במיידי - כלומר הן מספקות הגברה מיידית בזרימת האויר כאשר אתם זקוקים לה. Hiloi קטנות וקלות לשימוש; ניתן לקחת אותם בקלות לכל מקום, בכל כיס או ארנק.

נוחות:

כאשר אתם מניחים את מדבקת האף, אפילו לא תרגישו שהיא שם. הניחו אחת היום ותהנו מזרימת אוויר טובה יותר דרך האף באופן דרמטי!

שאלות נפוצות

ש: כמה זמן לוקח למדבקות Hiloi להתחיל לפעול?

ת: מדבקות האף Hiloi פועלות במיידי. הכנפיים משני צידי רצועת ה- Hiloy מרימות את הנחיריים שלכם ברגע שתצמידו את המדבקה לאף. הן יכולות לסייע לכם לנשום בחופשיות.

ש: מתי עלי להשתמש במדבקות Hiloi?

ת: אתם יכולים להשתמש במדבקות האף האלה בלילה על מנת להפחית נחירות ולשפר את הנשימה במהלך השינה, כמו גם במהלך היום על מנת להפחית גודש באף ונשימה דרך הפה.

ש: למשך כמה זמן עלי להשתמש במדבקות Hiloi?

ת: יש להסיר את מדבקות האף Hiloi לאחר 12 שעות לכל היותר.

ש: האם מדבקות Hiloi בטוחות לשימוש?

ת: מדבקות האף Hiloi משתמשות בדבק אנטי-אלרגני ולא מכילות שום תרופה. מה שאומר ש Hiloi הוא פתרון נטול-תרופות, פשוט וקל לשימוש.

כתב ויתור: מוצרי Hiloi אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא, או למנוע מחלה או בעיה ספציפיים, אלא לספק תוסף משלים לטיפולים מקצועיים ייעודיים. קרא עוד...